bestuur & commissies

Ons bestuur en commissies 

=Het secretariaat is te bereiken op secretariaat@vvpollux.nl 

Marthijn Wolters – Voorzitter
voorzitter@vvpollux.nl

Rob Schepers – Penningmeester
penningmeester@vvpollux.nl

Katja Wiebe – Secretaris
secretariaat@vvpollux.nl

Nico Höfte, bestuurslid/voorzitter TC

Wie-wat-waar

Technische Commissie – tc@vvpollux.nl
Nico Höfte (vz), Katja Wiebe, Afke Damhuis, Hanneke Leussink, Wilma Harremeijer,
en Mark Funke

Ledenadministratie – ledenadministratie@vvpollux.nl
Katja Wiebe en Mariëlle Laarveld

Wedstrijdsecretariaat – wedstrijdsecretariaat@vvpollux.nl
Mariëlle Laarveld en Wilma Harremeijer (CMV)     

Scheidsrechterscommissiescheidsrechters@vvpollux.nl
Mark Funke en Mariëlle Laarveld

Vertrouwens Contact Persoon – vcp@vvpollux.nl
Monique de Graas

Materiaalbeheer – materiaal@vvpollux.nl
Benno Veldscholten

Activiteitencommissie – activiteiten@vvpollux.nl
Job Weghorst (vz), Leonie Wilke, Karen Habing, Ellen Schulten, Nieke Olde Keizer
en Wilma Harremeijer

Boescoolfit – boescoolfit@vvpollux.nl
Wilma Harremeijer

Sponsorcommissie – sponsorcommissie@vvpollux.nl
VACATURE

Kledingcommissie – kledingcommissie@vvpollux.nl
Demi de Graas en Lisette Rolink

Beachcommissie –  beach@vvpollux.nl
Arend Koers en Luuk Koers

Grote Club Actie Commissie – groteclubactie@vvpollux.nl
Sonja Posthuma

Onze webshop is tijdelijk offline. Check regelmatig de website of deze weer online is of neem een kijkje op een andere webshop voor het bestellen van volleybal spullen.

Sporthallen:

Sportcentrum Vondersweijde
Ada Kokstraat 20
7572 EA Oldenzaal

mail ons

 

Sporthal de Kolk
Brem 11
7577 EN Oldenzaal

Paal 12
Vondellaan 12
7576 AC Oldenzaal