bestuur & commissies

Ons bestuur en commissies 

Katjriaat is te bereiken op secretariaat@vvpollux.nl 

Marthijn Wolters – Voorzitter
voorzitter@vvpollux.nl

Rob Schepers – Penningmeester
penningmeester@vvpollux.nl

Katja Wiebe – Secretaris
secretariaat@vvpollux.nl

Wie-wat-waar

Technische Commissie – tc@vvpollux.nl
Barry Leuverman (vz), Katja Wiebe, Afke Damhuis en Wilma Harremeijer

Ledenadministratie – ledenadministratie@vvpollux.nl
Katja Wiebe en Mariëlle Laarveld

Wedstrijdsecretariaat – wedstrijdsecretariaat@vvpollux.nl
Mariëlle Laarveld en Wilma Harremeijer (CMV)     

Vertrouwens Contact Persoon – vcp@vvpollux.nl
Monique de Graas

Materiaalbeheer – materiaal@vvpollux.nl
Benno Veldscholten

Activiteitencommissie – activiteiten@vvpollux.nl
Job Weghorst (vz) Demi de Graas, Leonie Wilke, Karen Habing, Wilma Harremeijer

Boescoolfit – boescoolfit@vvpollux.nl
Wilma Harremeijer en Katja Wiebe

Sponsorcommissie – sponsorcommissie@vvpollux.nl
Arend Koers, Henk Hazewinkel, Raj Postma en Frans Rödel

Kledingcommissie – kledingcommissie@vvpollux.nl
Demi de Graas en Lisette Rolink

Beachcommissie –  beach@vvpollux.nl
Arend Koers, Henk Hazewinkel en Luuk Koers

Grote Club Actie Commissie – groteclubactie@vvpollux.nl
Annemarie Pipers en Sonja Posthuma

Onze webshop is tijdelijk offline. Check regelmatig de website of deze weer online is of neem een kijkje op een andere webshop voor het bestellen van volleybal spullen.

Sporthallen:

Sportcentrum Vondersweijde
Ada Kokstraat 20
7572 EA Oldenzaal

mail ons

 

Sporthal de Kolk
Brem 11
7577 EN Oldenzaal

Paal 12
Vondellaan 12
7576 AC Oldenzaal